Rafadan Tayfa Müzikaline Nevşehir'li Miniklerin İlgisi Büyüktü
06 Nisan 2021

 01.06.2018   10:52:23

Türkiye’de en fazla izlenen ve aynı zamanda yerli üretim olan Rafadan Tayfa çizgi film ekibi Nevşehir de çocuklarla buluştu.


T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü’nün bir sosyal sorumluluk projesi olan ve Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü’nün organize ettiği çocukların ve gençlerin sağlıklı yaşama teşvik edilmesi ve hareketli yaşama özendirmesi amacıyla düzenlenen “Sağlıklı Tayfa Rafadan Tayfa”, müzikal gösterisi Kapadokya AVM’de düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Sağlık İl Müdürlüğü Yöneticileri, Çalışanları ve Anne, Babalarıyla birlikte Minikler katıldı.

Çocukların ilgiyle, gözlerini kırpmadan izledikleri gösteri yaklaşık 1 saat sürdü. Etkinlikte Rafadan Tayfa karakterleriyle bir araya gelen çocuklara, sağlıklı beslenme, ağız ve diş sağlığı, el hijyeni, hareketli yaşam, tuz kullanımı ve obezite konularında bilgiler verildi.

Meraklı gözler ile Rafadan Tayfa ekibim izleyen çocuklara İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından balon, şapka, broşür, diş fırçası ile macunu dağıtıldı. Yüzlerce çocuk Kapadokya AVM’de gönüllerince eğlendi.


Rafadan Tayfa Nevşehir de (3).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (6).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (1).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (2).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (4).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (5).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (7).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (8).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (9).jpg

Rafadan Tayfa Nevşehir de (10).jpeg

VİDEOLAR BİRAZDAN BURAYA YÜKLENECEKTİR.......