Nevşehir İli Cerrahi Hemşireliği Sempozyumu
18 Şubat 2019


 14.02.2019   16:06:37
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Ege Üniversitesi ve Nevşehir Devlet Hastanesi işbirliği ile 12-13 Nisan 2019 tarihlerinde Nevşehir'de “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Cerrahi Hemşireliği Sempozyumu 2019” düzenlenecektir. Sempozyumun teması “Herkes İçin Güvenlik” olarak planlanmıştır. Sempozyumda 25 konuşmacı ile güvenlik konularında hemşirelik yaklaşımları incelenecektir.
Sağlık bakımında güvenlik ile ilgili konular son 15 yıldır ön planda tutulan alanlardan biridir. Bu toplantıda sağlık bakımında güvenliğin hasta, çalışan ve çevre etkileri ve yapılanlar gözden geçirilecektir. Hemşireler sağlık bakımı sunmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Hemşirelerin, bakımda güvenliği sağlarken ne yaptıkları, hemşireliğe yönelik güvenlik göstergeleri ile incelenmektedir. Toplantının amacı, bu konuda güncel uygulamaların gözden geçirilmesini sağlamak ve bu konularda deneyimleri olan meslektaşlarımızın görüşlerini paylaşmak için ortam oluşturmaktır.

12-13 Nisan 2019 tarihinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Karavezir Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan ve aşağıda içeriği sunulan sempozyum tüm  ilgililiere duyurulur.

Cerrahi Hemşireliği Sempozyumu 2019.pdf
İletişim bilgisi ve Başvuru Formu.docx
cerrahi hemsire sempozyumu afisi.pdf